FORD KUGA DOSTUPNÝ IHNEĎ

Moderný a štýlový dizajn a pozoruhodná efektivita. To je Ford Kuga dostupný ihneď. 

K dispozícii vo verzii plug-in hybrid, fullHybrid, s benzínovým motorom EcoBoost alebo so vznetovým motorom EcoBlue.

RADOSŤ Z TECHNOLÓGIÍ

Váš zážitok z jazdy bude ešte pohodlnejší a príjemnejší vďaka celému radu technológií. O vašu bezpečnú a komfortnú jazdu sa postará inteligentný adaptívny tempomat a aktívny systém udržiavania v jazdnom pruhu.

ODOMKNITE SVET KONEKTIVITY S FORDPASS

Vstavaný modem FordPass Connect s množstvom užitočných funkcií posúva Váš zážitok z modelu Ford Kuga na vyššiu úroveň. Cez aplikáciu môžete zistiť polohu vozidla, odomknúť/zamknúť dvere a v spojení s automatickou prevodovkou dokonca na diaľku naštartovať, čo umožní predchladiť si auto v lete alebo zohriať v zime. Ukazovateľ stavu paliva, servisné hlásenia, či upozornenie na spustený alarm sú ďalšie z mnohých dostupných funkcií. FordPass je súčasťou sériovej výbavy každého vozidla.

Ak vlastníte Ford Kuga vo verzii Hybrid aplikácia FordPass prináša ešte viac funkcií vyhradených pre PHEV,  ako napríklad stav nabitia batérie.

ÚČINNOSŤ VLASTNÉHO NABÍJANIA

Ford Kuga Hybrid s vlastným nabíjaním kombinuje vysoko účinný 2,5-litrový benzínový motor Duratec s elektromotorom poháňaným batériou. Väčšia batéria dokáže uchovať viac energie, čím zníži spotrebu paliva. To Vám umožní jazdiť na krátke vzdialenosti len na elektrický pohon.

DYNAMICKÝ DIZAJN INTERIÉRU

Flexibilné zadné sedadlá sa prispôsobia každému účelu vašej cesty. Môžete ich posunúť dopredu a získať väčší batožinový priestor. Ak uprednostňujete extra priestor pre nohy, stačí ich posunúť dozadu.

5-HVIEZDIČKOVÁ BEZPEČNOSŤ

Ford Kuga získal 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti od Euro NCAP, poprednej nezávislej bezpečnostnej organizácie v Európe za vynikajúcu schopnosť chrániť Vás a vašich cestujúcich.

Chcete nové SUV ešte dnes? Príďte si poň ku nám !!!

Ford Kuga – EUROMOTOR