NOVÁ DACIA DUSTER, SUV pre každú príležitosť

Nič ho nezastaví. Teraz, viac než kedykoľvek predtým, je nový Duster autentickým SUV. Jeho ikonický štýl, asertívny dizajn a nová farba karosérie oranžová Arizona umocňujú jeho dobrodružný charakter. Nová mriežka okázalo vystavuje na obdiv nové svetlá s prvkami v tvare Y. Denné a stretávacie LED svetlomety zvyšujú vašu bezpečnosť tým, že účinne osvetľujú cestu pred vami. Upravený zadný spojler pomáha znižovať emisie CO2 a zároveň posilňuje dynamický vzhľad karosérie. Nové 16″ alebo 17″ kolesá z ľahkej zliatiny umožňujú únik zo všedného života, čo je práve pre nový Duster typické.

Nemajte obavy, nový Duster vás absolútne pokojne zavezie kamkoľvek budete chcieť. Vďaka robustnému podvozku, veľkej svetlej výške a pohonu štyroch kolies uľahčuje pohyb v nerovnom teréne a po nerovnom povrchu. Asistent rozjazdu do kopca vám umožní vysporiadať sa aj s tými najstrmšími svahmi; asistent pre jazdu z prudkých svahov* bráni akémukoľvek šmyku riadením rýchlosti vášho SUV. Systém 4×4 Monitor so vstavaným kompasom a výškomerom zaistí, že budete mať vždy správne informácie v správny čas.

Vďaka elektrickému posilňovaču riadenia, systému sledovania mŕtveho uhla a novej automatickej prevodovke EDC* nebolo riadenie nikdy také jednoduché. A ak ide o motory, je v prípade modelu Duster skutočne z čoho vyberať: vznetový motor, benzínový motor alebo LPG s dvomi druhmi paliva. Technológia LPG z výroby ponúka výhody v podobe nižších emisií CO2, nižších nákladov na palivo a pôsobivého dojazdu vďaka dvom 50 l palivovým nádržiam. Vylepšená bola tiež aerodynamika prostredníctvom nových diskov kolies, opláštenia a mobilných klapiek medzi mriežkou a motorom, ktoré zlepšujú prechod vzduchu. Prepracované bolo všetko, vrátane denných a stretávacích LED svetlometov, vďaka ktorým bude cesta pred vami vždy výborne osvetlená. SKUTOČNÝ OBYVATEĽ MESTA * K dispozícii s motorom TCe 150 a pohonom predných kolies.

Toto SUV je vždy pripravené na všetko. Extrémne modulárne usporiadanie umožňuje prispôsobiť priestor pre cestujúcich vašim potrebám alebo prianiam: objem batožinového priestoru a flexibilita využitia vnútorného priestoru (sklopné operadlá zadného sedadla delené v pomere 60 : 40, ale sklopiť je možné všetky sedadlá) maximalizujú možnosti prepravy. Mnoho úložných priestorov vo dverách a operadlách predných sedadiel vás vyzýva na to, aby ste si vyprázdnili vrecká a užili si voľnosť pohybu pri riadení.

SUV pre každú príležitosť, jednoducho SUV pre Vás!

EUROMOTOR PLUS – Nový Duster