NOVÁ ŠKODA FABIA UŽ V PREDAJI

ZOSTAŇTE JEDINEČNÍ

s novou ŠKODA FABIA

Byť originálny neznamená len nasledovať ostatných. Ide viac o to, byť odlišný od ostatných. Pretože to je to, čo vás robí originálnym: mať svoj pohľad, byť sám sebou a ísť svojou cestou. Úplne nová ŠKODA FABIA vám dáva priestor. Je vybavená všetkými detailmi a funkciami, ktoré z nej dnes robia skvelé auto. Na rozdiel od ostatných sa vám však nepokúša vnucovať určitý obraz. Ponecháva Vám priestor na individuálny štýl a charakter.

Nová generácia ŠKODA FABIA prichádza s najmodernejšou technológiou, efektívnymi motormi a strhujúcim dizajnom. Jej nová dizajnová tvár a bohatá výbava zaujme, zároveň má ale za úlohu nadviazať na kvalitu predchádzajúcich predchodcov a obhájiť tak reputáciu svojho mena. ŠKODA FABIA ako vždy ponúka veľkorysý vnútorný priestor, ktorý v tomto segmente nemá konkurenciu.

V 4. generácii prichádza ŠKODA FABIA aj s novinkami. Tou najväčšou je prechod na modernú platformu MQB. Je k dispozícii v prevedení karosérie hatchback s benzínovými motormi rôznych výkonov. Medzi novinky patria tiež prvky zvyšujúce komfort, ako sú automatické parkovanie, vyhrievaný volant, alebo aj virtuálny kokpit. ŠKODA FABIA je dostupná už tradične vo verziách Active, Ambition, Style, life-stylová športová verzia Monte Carlo.

Neváhajte zistiť viac:  NOVÁ FABIA (skoda-auto.sk)

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa
  Menu