Prichádza nový Ford Mustang Mach-E

Úplne nový, na mieru postavený, čisto elektrický model symbolizuje začiatok novej éry elektrifikácie spoločnosti Ford. Slávny kôň vstupuje do elektrického veku v podobe úplne nového, čisto elektrického SUV Mustang Mach-E. Zrodil sa z rovnakých ideálov slobody, ktoré inšpirovali najpredávanejšie športové kupé na svete.

Mustang Mach-E vznikol vďaka vývojovému procesu, zameranom výlučne na potreby a želania zákazníkov. Výsledkom je elegantné SUV. Okrem jazdy, ktorú si v ňom môžete užiť, prináša najmodernejšiu technológiu pripojených vozidiel.

Nový Ford Mustang Mach-E je čisto elektrický

Pokročilý dvojmotorový elektrický pohon všetkých kolies (AWD) nastavuje novú latku. Každú nápravu poháňa jeden elektromotor. Vďaka tomu má vozidlo lepšie jazdné vlastnosti a pomôže vám zvládnuť náročnejšie podmienky.

Mustang Mach-E dáva na výber z dvoch variantov akumulátora. Oba možno kombinovať s pohonom zadných aj všetkých kolies. Akumulátor so štandardným dojazdom (76 kWh) ujde Mach-E na jedno nabitie až 450 km. Variant s predĺženým dojazdom (99 kWh) potom zdvihne dojazd až na 610 km.

Nový FORD MUSTANG MACH-E Vám bude u nás v našej predajni plne k dispozícii v dňoch 31.1 – 2.2. 2022. (2.2.2022 len do 12:00).

V prípade záujmu o testovaciu jazdu kontaktujte prosím našu predajkyňu na telefónnom čísle: 0904 700 397.

Tešíme sa na Vás!