NOVÝ RENAULT KANGOO VAN E-TECH

Nový Renault Kangoo Van E-Tech elektrický preberá všetky inovácie modelu Kangoo Van. Vďaka absencii B stĺpiku na pravej strane karosérie ponúka nový Kangoo Van E-Tech elektrický najširší bočný prístup na trhu: 1 446 mm. To je dvakrát viac ako predchádzajúci model. Táto najnovšia inovácia je výnimočne praktická v uliciach mesta, uľahčuje nakladanie a vykladanie bočnými dverami, v prípade, že podmienky naokolo neumožňujú dostatočné otvorenie zadných dverí.

dojazd až 300 km

Vďaka svojej novej lithium-iónovej batérii s využiteľnou kapacitou 45 kWh sa nový Kangoo Van E-Tech elektrický môže pochváliť dojazdom až 300 km v cykle WLTP. Vodičom tak umožňuje ostať v pokoji aj pri celodenných pracovných cestách pri zachovaní veľmi prívetivých prevádzkových nákladov. Batéria umiestnená pod podlahou vozidla nijak nezasahuje do nákladového priestoru a neobmedzuje jeho vynikajúcu využiteľnosť, na ktorú sú užívatelia vozidla Kangoo Van zvyknutí.

efektívny pohon

O pohodovú jazdu bez stresu sa stará elektromotor s výkonom 90 kW a krútiacim momentom 245 Nm. Pre dosiahnutie špičkovej efektivity prevádzky je nový Kangoo Van E-Tech elektrický vybavený radom moderných technológií. K dispozícii sú 3 úrovne regeneratívneho brzdenia, vodič tak má možnosť zvoliť ideálny režim pre akúkoľvek situáciu. Tepelnú pohodu bez kompromisov v oblasti efektivity pomáha udržiavať tepelné čerpadlo.

Renault Kangoo Van E-Tech je „makač na elektrinu“. 

Voľbu preňho nebudete ľutovať.

EUROMOTOR PLUS – KANGOO VAN E-TECH ELEKTRICKÝ