NOVÝ RENAULT MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Nový Renault Megane E-Tech 100% elektrický kombinuje dravosť väčšiny kompaktných hatchbackov a spontánnosť športových vozidiel. Jeho vpredu umiestnený elektromotor s výkonom 220 k disponuje krútiacim momentom 300 Nm a v spojení s 20“ kolesami dáva nový význam slovu „jazda“.

DIZAJN BEZ LIMITOV

Jeho predná časť inšpirovaná vozidlami kategórie SUV a karosérie kompaktného hatchbacku poskytujú tomuto vozidlu výnimočný vzhľad. Typické full LED predné svetlá, 3D perleťovo sfarbený pruh v zadnej časti vozidla, 20“ kolesá, zlaté a chrómované prvky a čierna strecha odhaľujú úplne originálny vzhľad.

ELEKTRICKÉ VOZIDLO NOVEJ GENERÁCIE

Nová revolučná platforma CMF-EV je vybavená ultratenkou 60kWh batériou a kompaktným 160kW elektromotorom. Optimalizované rozloženie hmotnosti, dlhší rázvor kolies a nízke ťažisko poskytujú vozidlu lepšiu obratnosť a väčší priestor na palube.

Dlhší dojazd ďalej umožňuje hmotnosť vozidla (len 1 620 kg) a automatická regulácia batérie a motora. Nový systém openR link Vám vďaka integrovaným službám Google poskytne všetky vaše obľúbené aplikácie bez nutnosti pripojiť váš telefón. Zároveň máte k dispozícii neustále aktuálne dopravné informácie vďaka Google Maps. Prispôsobuje sa vašim potrebám a zvykom, nemusíte tak zakaždým všetko nastavovať. Užite si svoju obľúbenú hudbu vďaka audiosystému Harman Kardon, ktorý poskytuje výkon 410 W skrz 9 reproduktorov vrátane subwooferu, a využiť môžete tiež 5 rôznych zvukových nastavení.

Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický prichádza s najnovšími asistenčnými systémami, ktoré zaistia vašu bezpečnosť a uľahčia vám cestu. K dispozícii vám bude vnútorné spätné zrkadlo s digitálnym zobrazením, ktoré vám premieta situáciu za vami, active driver assist reguluje vašu rýchlosť, uchováva bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami, udržuje vás v jednom pruhu. Využiť môžete tiež systém full auto park, ktorý za vás nájde parkovacie miesto a zaparkuje, vy len ovládate plynový pedál. Nechýbajú ani bezpečnostné prvky ako sledovanie mŕtveho uhla alebo systém pre bezpečné opustenie vozidla. Užite si kľud a pohodu. Nová platforma CMF-EV dodáva novému vozidlu Megane 100 % elektrický skvelé vlastnosti.

Megane E-Tech reveal | Renault Slovensko