Ford Mondeo

Ford Mondeo

Športovo dravý, maximálne príťažlivý a moderný dizajn udeľuje novému Fordu Mondeo dynamickú siluetu. Už zo samotného vzhľadu nového Mondea vyžaruje jeho neobyčajná dynamika a skvelá hospodárnosť. V kombinácii s premyslenou konštrukciou, precíznym dielenským spracovaním a najmodernejšími technológiami tak vzniklo najpokrokovejšie Mondeo všetkých čias.

Dômyselný dizajn si vás získa

Profil športového kupé s nízkou strechou, to je Ford Mondeo. Bočný profil je vytvarovaný tak, aby mal vizuálnu ľahkosť, zatiaľ čo dizajn dômyselnej a technickej prednej časti obsahuje novú a nápadnejšiu lichobežníkovú mriežku, kapotu s prelismi a precízne tvarované adaptívne svetlomety s tenkým dizajnom.

Užite si výhod hybridnej technológie

Nové Mondeo je priekopníkom technológií. V prevedení Hybrid spája výhody pohonu na elektrinu a benzín. Hybridné Mondeo vyniká spotrebou a komfortom, zároveň ale nerobí ústupky v dynamike a dojazde. Rekuperačné brzdenie a ďalšie chytré systémy pomáhajú využiť výkon a hospodárnosť na maximum.

Bezchybná trakcia na každom povrchu

Inteligentný pohon všetkých kolies AWD vo Forde Mondeo okamžite reaguje na meniaci sa povrch cesty. Rozdeľuje silu motora medzi jednotlivé kolesá tak, ako je v danej situácii najvhodnejšie. Sofistikovaný systém pracuje na báze senzorov a jeho softvér vie rozhodnúť, koľko sily môžu kolesá preniesť na vozovku.

Dynamické LED svetlomety

Tieto svetlomety vám pomôžu vidieť aj do zákruty. Adaptívne LED svetlomety sledujú vozovku presne podľa toho, ako otáčate volantom alebo ako rýchlo zrovna idete. Tým vám zaisťujú dokonalú viditeľnosť. Hlavným benefitom LED technológie je jasné a prirodzené svetlo s dlhou životnosťou.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa
  Menu