EUROMOTOR oslavuje 30 rokov na trhu!

Začalo sa to v roku 1992. Cieľom spoločnosti EUROMOTOR bolo vybudovať viacznačkové dealerstvo nového typu – čo sa podarilo. Dnes poskytujeme obchodno-servisné služby pre zákazníkov značiek FORD, ŠKODA, VOLVO a od roku 2011 je to aj RENAULT a DACIA. Súčasťou je už aj autobazár.

Za toto obdobie sme si získali veľké množstvo klientov či už medzi firmami či súkromnými zákazníkmi. Patríme k stabilným značkám v banskobystrickom regióne so zameraním na celé Slovensko. Sme dôveryhodným partnerom pre viaceré banky, leasingové spoločnosti, poisťovne, a zároveň sme stabilný zamestnávateľ keďže u nás pracuje 80 zamestnancov. Našou snahou je trvalo udržateľný rozvoj s ohľadom na životné prostredie, kvalitu poskytovaných služieb pre našich zákazníkov a príjemné pracovné prostredie pre našich zamestnancov.

Prajeme našej krásnej firme aby rástla aj naďalej, aby mala stále veľa spokojných zákazníkov. Či už si kupujú nové auto alebo navštevujú servis s tým čo už majú. Lebo len vďaka nim môže EUROMOTOR napredovať a zvládnuť nie vždy ľahkú dobu. Prajeme ešte mnoho úspešných rokov a stále veľa zamestnancov pre ktorých to nie je len práca, ale EUROMOTOR sa stal súčasťou ich životov!

30 rokov s Vami, 30 rokov pre Vás!

Menu