Kariéra

Pridajte sa k tímu špecialistov

EUROMOTOR pôsobí na trhu s automobilmi od roku 1992, čo znamená už 30 rokov aktívnej činnosti. Za toto obdobie sme si získali veľké množstvo klientov, či už medzi firmami či súkromnými zákazníkmi. Patríme k stabilným značkám v banskobystrickom regióne so zameraním na celé Slovensko. Sme dôveryhodným partnerom pre viaceré banky, leasingové spoločnosti, poisťovne.

V našom viacznačkovom dealerstve ponúkame vozidlá značky FORD, ŠKODA, VOLVO, RENAULT a DACIA. Súčasťou komplexu je aj autobazár. Máme vlastný autoservis, pneuservis, certifikovanú lakovňu a karosáreň. Poskytujeme komplexné servisné služby. Naše autorizované servisy disponujú kvalitnými technológiami, modernými diagnostickými zariadeniami a dielenským vybavením v prípade akéhokoľvek poškodenia vozidla. Sme zárukou komplexným služieb a maximálnej starostlivosti.

Preto ak máte záujem pracovať v našej firme a chceli by ste rozšíriť rady našich kolegov, pošlite svoj životopis na adresu: personalne@euromotor.sk. Ak budete spĺňať naše požiadavky tak Vás v prípade voľnej pracovnej pozície budeme kontaktovať.

Ďakujeme!

Aktuálne voľné pracovné miesta

Hľadáte zaujímavú prácu v atraktívnom prostredí?
Máte záujem o automobily, radi sa dozviete a naučíte niečo nové v tejto oblasti?
Je pre vás spokojnosť zákazníkov na prvom mieste?

Ak áno, veľmi radi privítame medzi sebou nových a talentovaných ľudí.

Neváhajte nás kontaktovať!

Neustále hľadáme nových spolupracovníkov do tímu na pozície mechanik, diagnostik, karosár, prípravár, lakýrnik.

Ak chcete byť súčasťou stabilnej spločnosti, nechajte nám na seba kontakt a my sa spätne ozveme.

    Vaše meno a priezvisko *

    Váš email *

    Vaše telefónne číslo *

    Pracovná pozícia *