Modely renault teraz k odberu ihneď s extra cenovým zvýhodnením

Renault

Obľúbené SUV Renault Arkana s automatickou prevodovkou teraz so zľavou až 3 120 EUR. Získajte teraz hybridné vozidlo Renault Arkana s výnimočným cenovým zvýhodnením. Úrok už od 0%.

RENAULT Arkana

Hybridná technológia E-Tech inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-Tech full hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-Tech full hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.

Renault Captur

Pôsobivá silueta, precízne spracovaný interiér a plne personalizovateľný vzhľad so širokou ponukou dvojfarebných prevedení karosérie… Väčší a modernejší Captur má všetky charakteristické znaky SUV a zanechá silný prvý dojem.

3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense), 8 nastavení osvetlenia interiéru… ​Prispôsobte jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii Multi-sense.

Skladové vozidla Renault Captur teraz s extra zvýhodnením až 2 600 EUR. Stačí si vybrať, nové vozidlo Renault Captur môžete mať už od 14 999 EUR.

Nový Renault Austral teraz so zľavou až 4630 EUR. Úrok už od 0%

Renault Austral

Nový Renault Austral prichádza s najnovšími asistenčnými systémami, ktoré zaistia bezpečnosť a uľahčia vašu cestu. K dispozícii vám bude asistenčný systém active driver assist, ktorý reguluje rýchlosť, uchováva bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami a drží vás v jazdnom pruhu. Využiť môžete aj asistenta pre prispôsobenie rýchlosti jazdy, ktorý vás upozorní na blížiacu sa obec či rýchlostné obmedzenie tak, aby ste ušetrili čo najviac paliva. Nechýbajú ani bezpečnostné prvky ako sledovanie mŕtveho uhla alebo systém pre bezpečné opustenie vozidla. Užite si kľud a pohodu.

  Mám záujem o vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa