Modely renault teraz k odberu ihneď s extra cenovým zvýhodnením

Renault

Obľúbené športové SUV Renault Arkana v hybridnej a benzínovej verzii so zvýhodnením 3600 EUR

RENAULT Arkana

Hybridná technológia E-Tech inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-Tech full hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-Tech full hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.

Renault Captur

Pôsobivá silueta, precízne spracovaný interiér a plne personalizovateľný vzhľad so širokou ponukou dvojfarebných prevedení karosérie… Väčší a modernejší Captur má všetky charakteristické znaky SUV a zanechá silný prvý dojem.

3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense), 8 nastavení osvetlenia interiéru… ​Prispôsobte jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii Multi-sense.

Skladové vozidlá Renault Captur s extra zvýhodnením 2600 EUR

Renault Austral E –Tech full hybrid teraz so zvýhodnením až 5000 EUR

Renault Austral

Nový Renault Austral prichádza s najnovšími asistenčnými systémami, ktoré zaistia bezpečnosť a uľahčia vašu cestu. K dispozícii vám bude asistenčný systém active driver assist, ktorý reguluje rýchlosť, uchováva bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami a drží vás v jazdnom pruhu. Využiť môžete aj asistenta pre prispôsobenie rýchlosti jazdy, ktorý vás upozorní na blížiacu sa obec či rýchlostné obmedzenie tak, aby ste ušetrili čo najviac paliva. Nechýbajú ani bezpečnostné prvky ako sledovanie mŕtveho uhla alebo systém pre bezpečné opustenie vozidla. Užite si kľud a pohodu.

Renault Espace

 • priestor bude vždy skutočným luxusom
 • až 80 % jazdy na elektrický pohon v meste
 • samonabíjací hybridný pohon
 • dojazd až 1 100 km
 • 7 alebo 5 miest a až 777 l batožinový priestor
 • integrované služby Google a 39 palubných aplikácií

teraz so zvýhodnením až 4500 EUR počas SUV dní

  Mám záujem o vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa