Modely Renault teraz výhodne a ihneď k odberu

Renault

Renault Clio

Zmyselné línie, dynamický profil a nové svetlá s technológiou Full LED… Clio si vás získa od okamihu, keď sa na neho pozriete, a to svojim moderným a dynamickým štýlom, obohateným o nový metalický lak Valencia Orange.

Rovnako ako v meste, tak aj na otvorenej ceste, kultové mestské vozidlo vás chráni automatickým núdzovým brzdením so systémom detekcie chodcov. Renault Clio ponúka najnovšiu technológiu Renault Easy Drive, ktorá uľahčuje jazdu a parkovanie, vrátane 360° kamery a systém Easy Park Assist s automatickým parkovaním.

cenové zvýhodnenie až 1500 EUR

už od 23 900 EUR

RENAULT Arkana

Hybridná technológia E-Tech inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-Tech full hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-Tech full hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť.

Renault Captur

Pôsobivá silueta, precízne spracovaný interiér a plne personalizovateľný vzhľad so širokou ponukou dvojfarebných prevedení karosérie… Väčší a modernejší Captur má všetky charakteristické znaky SUV a zanechá silný prvý dojem.

3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense), 8 nastavení osvetlenia interiéru… ​Prispôsobte jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii Multi-sense.

už od 205 EUR mesačne s financovaním Renault Easy , 40 % úspora paliva, dostupný v benzínovej, LPG a E-tech hybridnej verzii

teraz s predplatenými servisnými službami

Renault Austral

Nový Renault Austral prichádza s najnovšími asistenčnými systémami, ktoré zaistia bezpečnosť a uľahčia vašu cestu. K dispozícii vám bude asistenčný systém active driver assist, ktorý reguluje rýchlosť, uchováva bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami a drží vás v jazdnom pruhu. Využiť môžete aj asistenta pre prispôsobenie rýchlosti jazdy, ktorý vás upozorní na blížiacu sa obec či rýchlostné obmedzenie tak, aby ste ušetrili čo najviac paliva. Nechýbajú ani bezpečnostné prvky ako sledovanie mŕtveho uhla alebo systém pre bezpečné opustenie vozidla. Užite si kľud a pohodu.

Kompaktná karoséria hatchbacku, štýl crossoveru, výrazne tvarovaná zadná časť, športové línie. Jeho aerodynamické línie mu dodávajú pôsobivý vzhľad a umožňujú vzrušujúcu jazdu.

20″ kolesá, full-LED svetlomety, 3D perleťový svetelný pruh na zadnej časti a zlaté detaily  zvýrazňujú originálny dizajn.

100% elektrický Megane E-Tech vás odvezie kamkoľvek budete chcieť. Na základe skúseností z výskumu a vývoja značky Renault ponúka dojazd až 450 km (300 km s batériou s výkonom 40 kW).

Harmonické línie, prepracované funkcie a precízne povrchové úpravy… Atraktívny a dynamický Megane má odvážny výraz, odhaľuje svoju sofistikovanejšiu siluetu a interiér nabitý špičkovými technológiami. Pripravení očariť?

Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault Easy-Drive, palubné multimediálne systémy Easy Link, nastavenia Multi-sense a omnoho viac.

Renault Koleos

Svalnatý profil, prepracovaný interiér a charizma, ktoré ho robia výnimočným… Koleos potvrdzuje svoju osobnosť, keď vám ponúka ešte viac pohodlia a charakteru. Zvýraznite svoj štýl!

Zažite každý deň ako nové dobrodružstvo a vyrazte mimo vyšľapaných chodníčkov pomocou technológie All Mode 4×4-i.

Jednoducho prepínajte medzi režimami 4×2, Auto a 4×4 a vyberte si režim jazdy, ktorý najlepšie vyhovuje každej situácii.

Renault Kangoo

Nový Renault Kangoo so svojimi dynamickými líniami, LED svetlometmi v tvare C a 17″ diskami kolies ponúka sviežu zmenu. Vnútri nájdete starostlivo spracované detaily a nanovo prepracovanú palubnú dosku vybavenú 15 úložnými priestormi (44,8 l). To je kombinácia pohodlia, pôžitku a praktickosti.

Vďaka asistentom vodiča, ako napríklad aktívny systém núdzového brzdenia, systém udržiavania v jazdnom pruhu, sledovanie mŕtveho uhla a ďalším, môžete jazdiť bezpečne. Adaptívny tempomat potom dodá vašej jazde pohodlia.

  Mám záujem o vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa