Ford Explorer

Ford Explorer

Stvorený pre luxus, vybavený pre dobrodružstvo

Úplne nový Ford Explorer predstavuje míľnik v dokonalosti SUV. Jeho elegantná a pôsobivá karoséria je tvarovaná tak, aby pôsobila rafinovaným dojmom. Nádherný a do najmenších detailov spracovaný všestranný interiér umožňuje pohodlnú jazdu až siedmym osobám, a zároveň poskytuje veľké množstvo batožinového priestoru. Pokročilý pohon plug-in hybrid v kombinácii s inteligentným náhonom 4×4 zaisťuje impozantný výkon s mimoriadnou účinnosťou podľa potreby. Ford Explorer je vybavený celým radom ďalších funkcií a modernými technológiami a bol navrhnutý tak, aby ste mohli dobývať svet pohodlne a štýlovo.

Vyrobený pre dokonalosť

Nový Ford Explorer prináša celý rad najmodernejších technológií. Vďaka pokročilému systému voľby jazdných režimov prispôsobíte výkon mestským uliciam, horským trasám a všetkému medzi tým. Alebo použijete adaptívny tempomat s funkciou Stop&Go a zvládnete pohodlne aj dlhé cesty. Môžete si dokonca vybrať, či uprednostníte elektrickú energiu, energiu benzínového motoru alebo ich kombináciu. Všetky tieto systémy spolu bezproblémovo spolupracujú a zvyšujú váš zážitok pri každej jazde.

Lepší spôsob cestovania

Každá línia palubnej dosky. Každý steh na luxusných kožených sedadlách. Každý materiál použitý v kabíne. Žiadny detail nebol príliš malý, aby mu pri výrobe nádherne spracovaného a všestranného interiéru nového Fordu Explorer nevenovali pozornosť. Je vybavený prémiovým zvukovým systémom B&O na mieru či 12,3 palcovým konfigurovateľným prístrojovým štítom. Každá zámienka bude dobrá, aby ste sa mohli previezť.

Veľký výkon bez námahy

Úplne nový Ford Explorer predstavuje elegantnú kombináciu robustných schopností a sofistikovanej hybridnej účinnosti. Precízne navrhnutý hybridný plug-in systém s trojlitrovým benzínovým motorom V6 EcoBoost vám pomôže objavovať svet efektívnejšie než kedykoľvek predtým. Pokročilá 10-stupňová automatická prevodovka s otočným voličom sa postará o to, aby ste mali vždy zaradený ten správny stupeň. Toto je SUV, ktoré bolo navrhnuté tak, aby ste mali pôžitok z jazdy a maximálnu kontrolu nad vozidlom aj cestou.

Inteligentné bezpečnostné technológie

Nový Ford Explorer využíva celý rad pokročilých technológií, ktoré maximálne zvyšujú bezpečnosť vás, vašich spolujazdcov, ako aj všetkých ostatných účastníkov cestnej premávky. Systémy ako Pre-Collision Assist s detekciou chodcov a ochrana pred prevrátením aktívne pomáhajú predchádzať nehodám. Zatiaľ čo ostatné, ako napríklad brzdenie po náraze, môžu znížiť závažnosť nehody.

Vyrobený pre dobrodružstvo

Úplne nový Ford Explorer bol od základu navrhnutý pre spoľahlivosť a dokonalosť. Pohodlne sa v ňom usadí až sedem cestujúcich. Pokiaľ všetky zadné sedadla zložíte, získate 2 274 litrov všestranného batožinového priestoru. S 825 Nm krútiaceho momentu utiahnete až 2 500 kg. Takže ak už plánujete víkend na golfe alebo dlhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mať málo miesta.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa