Ford Fiesta

Ford Fiesta

Užite si každý deň s vaším novým vozidlom Ford Fiesta. Odvážny exteriér posunul dizajn Fiesty na novú úroveň. Výrazný vzhľad podčiarkujú väčšie odlíšenia jednotlivých verzií. Modely s výbavou Edition, Titanium a Active kombinujú štýlové dizajnové prvky spolu s rozšírenou ponukou farieb exteriéru, dizajnu kolies a interiérových úprav.

Interiér a digitálny kokpit

Nový dizajn interiéru obľúbeného Ford Fiesta vám má čo ponúknuť. Okrem pohodlia váš deň spríjemnia moderné technológie a úplne nový digitálny prístrojový panel (sériovo pre Fiesta ST).

EcoBoost Hybrid s automatickou prevodovkou

Vďaka EcoBoost Hybrid (mHEV) si budete môcť užívať zábavnejšiu, živšiu jazdu spojenú s pôsobivou spotrebou a nižšími emisiami. O to príjemnejšia je jazda s dvojspojkovou, sedem stupňovou prevodovkou Powershift. Bola navrhnutá tak, aby poskytovala plynulé a bezproblémové radenie, ktoré najviac oceníte v hustej mestskej premávke, ale i pri výletoch mimo mesta.

Ponuka výbav

Rôznorodá ponuka výbav vám umožní vybrať si pre seba tu pravú. Všetko potrebné pohodlie vám poskytne Fiesta Edition a Titanium. Ak túžite po športovo vyladenom podvozku a výkone až 200 koní, čaká na vás Fiesta ST. Výrazný outdoorový charakter Fiesty Active zasa poteší každého dobrodruha.

Matrix adaptívne svetlomety

Nové MATRIX FULL LED svetlomety poskytujú nevídanú istotu a prehľad o dianí pred vašou Fiestou. Automaticky sa adaptujú na vašu rýchlosť, natáčajú do zákruty, v diaľkovom režime neoslňujú oproti idúcich vodičov a v zlom počasí sa sklopia, aby svietili popod hmlu.

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa