Ford Fiesta

Ford Fiesta

Ešte nápaditejší štýl a širšie možnosti individualizácie, aby ste mohli prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Ešte vyspelejšie technika a ešte viac užitočných funkcií. A ešte väčšie potešenie z jazdy ako predtým. Úplne nový Ford Fiesta zásadne mení koncepciu aj štýl. A ako sa čoskoro presvedčíte, akonáhle spoznáte jej premyslený dizajn, prednosti novej Fiesty zďaleka nekončia tým, čo je vidieť na prvý pohľad.

Aktuálny katalóg vozidla

Atraktívny nový vzhľad

Dizajn Fiesty novej generácie je mimoriadne moderný a extrémne štýlový. Pôsobí však tiež akosi povedome. Je to stále naša známa Fiesta, ale vylepšená. Jej aerodynamická karoséria sa vyznačuje splývajúcimi, precíznymi líniami. Od prvej chvíle pôsobí moderným a skutočne vycibreným dojmom.

Elegantný vzhľad interiéru

Interiér novej generácie Fordu Fiesta je navrhnutý tak, aby ste sa vy aj vaši spolucestujúci vždy tešili na chvíle, ktoré v ňom strávite. Kombinuje elegantný vzhľad s upokojujúcou atmosférou a premysleným dizajnom. V hodnotne spracovaných detailoch sa dokonale snúbi tvar a funkčnosť. A vďaka ponuke individualizačných prvkov si môžete navrhnúť priestor na mieru.

Fiesta Trend ponúkne viac, než očakávate

Už prvé zoznámenie s úplne novým Fordom Fiesta navždy zmení vaše predstavy o malých automobiloch.

Prevedenie Trend ponúka ďaleko viac technológií, než by ste očakávali. Elektronický stabilizačný systém, brzdový asistenti, automatická aktivácia svetlometov pri zníženej viditeľnosti, moderný audiosystém s Bluetooth handsfree, bezviečkové doplňovanie paliva, a mnoho ďalšieho. V kombinácii s premysleným a moderným dizajnom to znamená vozidlo, ktoré si užijete na maximum pri každom usadnutí za volant.

O stupeň lepšia Fiesta Titanium

Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 6,5″ farebným dotykovým displejom, 16″ kolesá z ľahkých zliatin, chrómované lišty pri spodnej línií bočných okien, kožený volant, hlavica radiacej páky aj madlo ručnej brzdy, chrómovaná mriežka chladiča, LED osvetlenie interiéru, výbava Titanium disponuje rozsiahlym zoznamom inteligentných funkcií a chytrých technológií. A k tomu pridáva štýl, ktorý zaručene zapôsobí. Vysoká úroveň výbavy, vysoká kvalita, vysoké štandardy: očakávajte len to najlepšie.

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa
  Menu