Ford Focus

Ford Focus

Nový Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií, komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy v segmente vozidiel strednej veľkosti. Rozšírený modelový rad obsahuje prvý crossover Focus Active aj luxusný Focus Vignale. Focus predstavuje novú filozofiu dizajnu zameraného na človeka, ktorá spája emocionálny štýl exteriéru s prvotriednou aerodynamikou a interiér s väčším priestorom v kombinácii s mimoriadne kvalitnými materiálmi a remeselným spracovaním. Vo vozidle je k dispozícii najdômyselnejšia ponuka asistenčných technológií pre vodiča, ktoré zaisťuje intuitívny, bezstresový a kultivovaný pôžitok z jazdy. Spoznajte ho bližšie.

Aktuálny katalóg vozidla

Urobte dojem s výbavou Titanium

S úplne novým Fordom Focus Titanium zaručene vzbudíte pozornosť.

Elegantné, dokonale tvarované línie podčiarkujú vzhľad automobilu a súčasne zlepšujú jeho aerodynamiku. Medzi prvky výbavy patrí napríklad 16″ kolesá z ľahkých zliatin, chrómovaná mriežka chladiča a zadné LED svetlá. To všetko dotvára dizajn nového Focusu, ktorý rovnako skvele vyzerá ako aj jazdí.

Vyžaruje z neho dokonalosť

Úplne nový Focus Titanium, to je vyššia úroveň štýlu a vycibrenosti. Inteligentné technológie ako SYNC3 s 8″ farebnou dotykovou obrazovkou, bezkľúčové odomykanie KeyFree a automatická dvojzónová klimatizácia, to je len zlomok technológií, ktoré vám môže nový Focus ponúknuť.

V štýle výkonu s výbavou ST-Line

Úplne nový Focus je v dynamickej a vzrušujúce verzii ST-Line vybavený celým radom vylepšení športového charakteru. Dvojitá koncovka výfuku, čierna mriežka chladiča a jedinečný dizajn prednej masky zabezpečí, že sa tento automobil medzi ostatnými nestratí. Označenie ST-Line a 17″ kolesá z ľahkých zliatin dotvárajú celkový dojem.

Športový dizajn ešte nebol tak komfortný

Je navrhnutý tak, aby pracoval ešte usilovnejšie a efektívnejšie. Ponúka paletu výkonných nových motorov, ktoré vyťažia z každej kvapky paliva maximum energie. Motory spolupracujú s vyspelou novou prevodovkou, ktorá sa plynule prispôsobuje meniacim sa podmienkam aj terénu. Je tu aj rad ďalších užitočných technológií od systému Auto Stop-Start až po palubný počítač. Nový Ranger je robustný pick-up, ktorý má oboje, mozog aj svaly.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa
  Menu