Ford Kuga

Ford Kuga

Úplne nový Ford Kuga kombinuje elegantný štýl s všestrannosťou a nevídanou hospodárnosťou. Vďaka plug-in hybridnému pohonu predstavuje tichšiu, šetrnejšiu a vyspelejšiu alternatívu k bežným SUV. Zákazníci s aktívnym životným štýlom ocenia inteligentné asistenčné funkcie aj rad premyslených dizajnových detailov. Vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku Ford Kuga. Podrobnejšie informácie o vozidle nájdete v cenníku.

Aktuálny katalóg vozidla

Najlepšie z oboch svetov

Nech už je cieľ akýkoľvek, úplne nový Ford Kuga Plug-in Hybrid využíva dva zdroje energie, aby vás dopravil hospodárnejšie než predtým.

Pokročilé elektrické hnacie ústrojenstvo umožňuje prejsť až 56 km s nulovými emisiami. Nabíjať môžete všade, kde je prístup k elektrickej sieti. Na dlhších cestách vám zážihový motor umožní dôjsť tak ďaleko, ako budete potrebovať, a súčasne bude dobíjať batériu. Dojazd predlžuje tiež technológia rekuperačného brzdenia.

Jazdite slobodne a s ľahkosťou

Inteligentný adaptívny tempomat umožňuje nastaviť cestovnú rýchlosť.

Pokiaľ vstavané senzory zistia, že vozidlo vpredu spomaľuje, zachová vopred nastavenú vzdialenosť. Akonáhle sa cesta uvoľní, systém automaticky zrýchli na nastavenú rýchlosť. Spolu so systémom vedenia v jazdnom pruhu, ktorý vám pomôže udržiavať vozidlo v smere, robí dlhé cesty ešte príjemnejšie.

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši špecialisti vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Systém, ktorý pomáha ochrániť chodcov

  Predkolízny asistent s detekciou chodcov sleduje priestor pred vozidlom prostredníctvom kamery.

  Ak zaznamená riziko stretu s iným vozidlom, chodcom alebo cyklistom, upozorní vás na to. Ak včas nezareagujete, systém začne automaticky brzdiť, aby znížil závažnosť následkov zrážky alebo jej v niektorých prípadoch dokonca úplne zabránil.

  Priestranný a praktický

  Batožinový priestor má veľkorysý objem 645 litrov. Potrebujete viac miesta pre batožinu na veľký výlet, alebo preferujete pohodlie s väčším miestom pre nohy vzadu? Vďaka flexibilným zadným sedadlám môžete zväčšiť batožinový priestor pri dvojsedadlovom usporiadaní až na 1534 litrov a budete tak mať vždy dostatok miesta.

  Vozidlá ihneď k odberu

   Cenová ponuka na vozidlo

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

   Vaše meno a priezvisko *

   Váš email *

   Vaše telefónne číslo *

   Vaša správa