Ford Puma

Ford Puma

Ford Puma ponúka rad inovatívnych prvkov navrhnutých tak, aby zabezpečili ten najlepší možný pôžitok z jazdy. Asistenčné technológie Ford Co-Pilot360 spolupracujú pri zrýchľovaní, brzdení a dokonca aj riadení. Patrí medzi ne napríklad adaptívny tempomat, predkolízny asistent alebo asistent vyhýbacieho manévru. Všetky tieto funkcie strážia cestu pred vami a upozornia vás na hroziace nebezpečenstvo.

Ford Puma bol navrhnutý tak, aby vám pomáhal užiť si váš moderný život na maximum. S inovatívnym dizajnom “zameraným na človeka”, odvážnym exteriérom a sofistikovaným hnacím ústrojenstvom: Ford Puma neusiluje o vašu pozornosť – ticho si ju získava.

Aktuálny katalóg vozidla

Ochráni vás i vašich blízkych

Robíme maximum pre vaše bezpečie: od upozornenia na hroziacu kolíziu až po inteligentné systémy, ktoré vám pomôžu udržať trakciu a stabilitu. Ford Puma je vybavený inteligentnými asistenčnými technológiami, ktoré chránia vás, vašu rodinu i ostatných účastníkov premávky.

Cenami ovenčený výkon

Čistý nemusí znamenať kompromisy. Zážihový motor 1.0 EcoBoost je mnohonásobným držiteľom ocenenia Motor roka. Niet divu. Vo Ford Puma je k dispozícii s výkonom 125 k alebo s hybridným variantom a celkovým výkonom 155 k. Užijete si s ním nekompromisný výkon, aký by ste očakávali od konvenčného motora s objemom 1,5 l, ale s oveľa nižšou spotrebou paliva a emisií CO2. Motory EcoBoost sú nielen šetrnejšie pre životné prostredie, ale aj pre vašu peňaženku!

Dokonalá rovnováha

Nielen pekný na pohľad, ale aj dômyselný. Interiér Ford Puma vás obklopí štýlovým dizajnom s koženými prvkami. Predné sedadlá sú vybavené bedrovou opierkou s masážnou funkciou pre zvýšenie komfortu. Elegantné detaily interiéru zvyšujú pocit sofistikovaného štýlu. Široká ponuka chytrých prvkov výbavy a inovatívnych technológií vám dávajú pocit úplnej kontroly. Digitálny prístrojový štít s 12,3 “displejom, pokročilý 8” dotykový displej na stredovom paneli a systém SYNC 3, ktorý zaisťuje ďalšie služby a funkcie vrátane vstavaného modemu FordPass Connect, vám ešte viac uľahčujú každú cestu.

A teraz je tu poriadok!

Ford Puma ponúka najväčší batožinový priestor vo svojej triede s objemom 456 litrov (402 l v hybridnej verzii). Integrovaný systém MegaBox s objemom 80 litrov dokáže pojať predmety až 115 cm vysoké, k tomu tiež disponuje vnútornou nepremokavou časťou s vypúšťacou zátkou, vďaka ktorej je celý priestor umývateľný. MegaBox je tak ideálnym miestom napr. pre uskladnenie mokrých topánok alebo zablateného športového vybavenia.

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa