Ford S-MAX

Ford S-MAX

Najnovšie inteligentné technológie a oslňujúci vzhľad, strhujúca dynamika a precízna ovládateľnosť, tým všetkým vyčnieva nový Ford S-MAX z davu. Flexibilitu, praktickosť a hospodárnosť má vo svojich génoch. Vďaka bohatej palete inteligentných technológií je jedným z najdômyselnejších vozidiel na trhu vo svojej triede. Či už preferujete aktívny životný štýl alebo dáte prednosť rodinnej pohode, práve ste našli auto, ktoré je pre vás ako stvorené. Ponúkne vám priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb.

Aktuálny katalóg vozidla

Dômyselné usporiadanie sedadiel

Všestranný systém sedadiel poskytuje veľkorysý priestor pre päť až sedem osôb, pričom možnosť samostatného sklápania sedadiel v druhom a treťom rade ponúka nespočetné množstvo rôznych konfigurácií interiéru. Sedadlá v druhej alebo tretej rade možno sklopiť do roviny jediným stlačením tlačidla.

Prevodovka Ford PowerShift

Technicky vyspelá šesťstupňová dvojspojková prevodovka v sebe spája pohodlie automatu s pocitom kontroly, ktorý vodičovi dáva klasická manuálna prevodovka. Automaticky predvolí ďalší stupeň, takže pri radení nedôjde k prerušeniu hnacej sily. Bleskurýchle zmeny prevodových stupňov prispievajú k plynulejšej jazde.

Systém SYNC s hlasovým ovládaním

Vďaka novej generácii systému Ford SYNC môžete bezdrôtovo prepojiť váš mobilný telefón alebo MP3 prehrávač s palubným systémom. Hudbu, telefón, navigačný systém alebo klimatizáciu možno ovládať jednoduchými hlasovými povelmi alebo za pomoci 8″ farebného dotykového displeja.

Istota v zložitých situáciách

Inteligentný pohon všetkých kolies AWD dokáže meniť rozdelenie hnacej sily podľa toho, či zrovna idete po mokrom, suchom alebo namrznutom povrchu. Podľa momentálnej potreby pošle systém viac sily na predné alebo naopak na zadné kolesá. Výsledkom je vyššia ovládateľnosť a tiež nižšia spotreba.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa