Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom

Úplne nové Tourneo Custom zvyšuje latku v segmente viacúčelových vozidiel, pričom kombinuje novú platformu navrhnutú tak, aby poskytovala maximálnu všestrannosť a pohodlie s priestranným ubytovaním až pre deväť cestujúcich, aby vyhovovali obchodným aj osobným zákazníkom.

Nový model predstavuje celý rad prémiových funkcií vrátane ultraflexibilných zadných sedadiel namontovaných na koľajniciach, elektricky ovládaných bočných dverí bez použitia rúk, audiosystému B&O, digitálnych kariet, panoramatickej sklenenej strechy – a inovatívneho naklápacieho volantu. 

Aktuálny katalóg vozidla

Uvoľnite sa a užite si jazdu

Úrovne komfortu sú ďalej vylepšené špičkovou kultivovanosťou a dynamikou vozidla, ktoré poskytuje dizajn vozidla novej generácie. Novú úroveň jazdného komfortu a stability ponúka nové nezávislé odpruženie zadnej nápravy ako súčasť optimalizovanej architektúry podvozku, ktoré tiež poskytuje najlepšie otvory pre bočné a zadné dvere vo svojej triede pre ľahký prístup.

Vyšší výkon, nižšie emisie

V rámci doteraz najkomplexnejšieho radu Tourneo Custom si zákazníci môžu vybrať úplne nový Plug-In Hybrid (PHEV) a najnovšiu generáciu dieselových modelov EcoBlue, ktoré predstavujú vysokoúčinnú osemstupňovú automatickú prevodovku a inteligentné možnosti pohonu všetkých kolies.

  Testovacia jazda

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši špecialisti vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

   Cenová ponuka na vozidlo

   Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

   Vaše meno a priezvisko *

   Váš email *

   Vaše telefónne číslo *

   Vaša správa