Enyaq iV

Enyaq iV

ENYAQ iV First Edition

Fanúšikovia elektromobility sa konečne dočkali. Na Slovensko prichádza nová ŠKODA ENYAQ iV vo verzii FIRST EDITION a FIRST EDITION PLUS. Limitovaná edícia, ktorá sa ako prvá dostane k slovenským zákazníkom sa vyznačuje neštandardne bohatou základnou výbavou, ktorej dokonale spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších.

Výnimočne priestranný, výnimočne kvalitný

Priestrannosť modelu ENYAQ 𝗶V zdôrazňuje nové poňatie interiéru a objemný batožinový priestor, ktorý je pre naše vozidlá typický. Kvalitné spracovanie a príjemné materiály vám zaručia pohodu na cestách, na ktorých iste oceníte množstvo praktických odkladacích priestorov. Ekologický charakter elektromobilu skvele podčiarkujú materiály šetrné k životnému prostrediu.

Inteligentný, inovatívny, intuitívny

Okrem novo poňatého interiéru prináša ENYAQ 𝗶V celý rad inteligentných a inovatívnych riešení, ktorých ovládanie je úplne intuitívne. Medzi ne patrí napríklad štandardne dodávaný virtuálny kokpit, široké možnosti konektivity, ambientné osvetlenie a v neposlednom rade tiež úplne nový head-up displej s rozšírenou realitou.

Dostupné verzie modelu Enyaq iV

ENYAQ SPORTLINE iV

Plne elektrické SUV so športovým vzhľadom a dynamickými jazdnými vlastnosťami.

Úspory, ktoré potešia

Pri jazde elektromobilom šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Čakajú na vás bonusy v podobe finančných úľav, daní, zvýhodnenie pri parkovaní či v prevádzke a mnohé ďalšie.

Ponuka interiérov Enyaq iV

Základné prevedenie interiéru, v ktorom sa uplatňujú elegantné a nadčasové kombinácie vzbudzujúce moderný, pritom útulný dojem. Poťahy sedadiel sú v kombinácii kože a šedej látky s prešitím. Prístrojová doska je potiahnutá šedou látkou s prešitím, ako dekor je použitý brúsený hliník.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa