Enyaq iV

Enyaq iV

ENYAQ iV First Edition

Fanúšikovia elektromobility sa konečne dočkali. Na Slovensko prichádza nová ŠKODA ENYAQ iV vo verzii FIRST EDITION a FIRST EDITION PLUS. Limitovaná edícia, ktorá sa ako prvá dostane k slovenským zákazníkom sa vyznačuje neštandardne bohatou základnou výbavou, ktorej dokonale spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších.

Výnimočne priestranný, výnimočne kvalitný

Priestrannosť modelu ENYAQ 𝗶V zdôrazňuje nové poňatie interiéru a objemný batožinový priestor, ktorý je pre naše vozidlá typický. Kvalitné spracovanie a príjemné materiály vám zaručia pohodu na cestách, na ktorých iste oceníte množstvo praktických odkladacích priestorov. Ekologický charakter elektromobilu skvele podčiarkujú materiály šetrné k životnému prostrediu.

Inteligentný, inovatívny, intuitívny

Okrem novo poňatého interiéru prináša ENYAQ 𝗶V celý rad inteligentných a inovatívnych riešení, ktorých ovládanie je úplne intuitívne. Medzi ne patrí napríklad štandardne dodávaný virtuálny kokpit, široké možnosti konektivity, ambientné osvetlenie a v neposlednom rade tiež úplne nový head-up displej s rozšírenou realitou.

Dostupné verzie modelu Enyaq iV

ENYAQ SPORTLINE iV

Plne elektrické SUV so športovým vzhľadom a dynamickými jazdnými vlastnosťami.

Úspory, ktoré potešia

Pri jazde elektromobilom šetríte nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Čakajú na vás bonusy v podobe finančných úľav, daní, zvýhodnenie pri parkovaní či v prevádzke a mnohé ďalšie.

Ponuka interiérov Enyaq iV

Základné prevedenie interiéru, v ktorom sa uplatňujú elegantné a nadčasové kombinácie vzbudzujúce moderný, pritom útulný dojem. Poťahy sedadiel sú v kombinácii kože a šedej látky s prešitím. Prístrojová doska je potiahnutá šedou látkou s prešitím, ako dekor je použitý brúsený hliník.

V interiéri Lodge, ktorý je ponúkaný na želanie, sa odráža téma budúcej mobility, inovácií a udržateľnosti. Vďaka mäkkým materiálom a jasným farbám vytvára priateľskú a útulnú atmosféru. Poťahy sedadiel sú vyrobené v kombinácii prírodnej látky a certifikovanej prírodnej vlny. V interiéri je prírodná látka s prešitím použitá tiež na prístrojovej doske, kde ju nájdete spolu s hliníkovým dekorom.

Voliteľný interiér Lounge s vysoko kvalitnými materiálmi spĺňa požiadavky na estetiku i moderný vzhľad a zameriava sa na prepracované detaily. Dôkazom sú poťahy sedadiel z kože a umelého semišu, šedý brúsený dekor a prístrojová doska potiahnutá šedým umelým semišom s prešitím.

Užite si nádych luxusu v príplatkovom koženom interiéri Suite, vybavenom exkluzívnymi materiálmi, ktorým dominuje mäkká koža použitá na čalúnenie sedadiel. Budete obklopení maximálnym komfortom a harmóniou, okrem iného vďaka prístrojovej doske potiahnuté čiernou umelou kožou s prešitím a čiernemu Piano dekoru.

Štýlový a sofistikovaný interiér ecoSuite, ponúkaný na želanie, vie uspokojiť aj tie najvyššie nároky na komfort a udržateľný prístup k životnému prostrediu. Sedadlá sú čalúnené ekologicky činenou kožou vo farbe cognac so štítkom ECO OLIVE LEATHER. Umelá koža v rovnakej farbe s prešívaním bola použitá na prístrojovú dosku. Všetko je zavŕšené decentným čiernym Piano dekorom.

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa