Fabia

Fabia

Radosť z výberu

FABIA dostala nové prevedenie a štýl, ako stvorený pre tých, ktorí chcú o sebe dať vedieť. Vďaka jedinečnému, krištáľovo čistému dizajnu ŠKODA sa za ňou každý otočí dvakrát. Živý Colour Concept umožní, aby sa vaša osobnosť prejavila naplno nielen prostredníctvom jazdy, ale aj výberom z rôznych farebných kombinácií strechy a karosérie. Štýlové LED svetlomety vám ukážu cestu, no zároveň zdôrazňujú aj naše zameranie na najnovšie technológie. Nová FABIA je vďaka svojim kompaktným rozmerom dostatočne svižná na mestskú jazdu, a súčasne dostatočne priestranná vnútri, aby pohodlne odviezla pasažierov aj ich batožinu. Tradične dômyselné detaily v štýle Simply Clever robia z tohto auta jedno z najrozumnejších rozhodnutí na štyroch kolesách.

Urobte si pohodlie

ŠKODA FABIA ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich a ich batožinu. Interiér je komfortne široký a vďaka veľkej panoramatickej streche pôsobí o číslo väčším dojmom. Prijmite pozvánku na prehliadku.

Bezpečnosť bez kompromisov

Kompaktná veľkosť neznamená pri modeloch ŠKODA žiadne ústupky v oblasti bezpečnosti. Už tak bohatú ponuku asistentov rozširuje ŠKODA FABIA o rad nových systémov, známych skôr z vozidiel vyšších tried.

Dostupné verzie modelu Fabia

FABIA JOY

Osvedčený model plný komfortu a výkonnosti, teraz navyše s cenovou výhodou.

FABIA MONTE CARLO

Mestský živel, ktorý upúta športovým vzhľadom a špičkovým vyhotovením interiéru s dôrazom na detaily.

FABIA COMBI

Praktické a dynamické vozidlo s dostatkom miesta pre cestujúcich aj batožinu.

Atraktívne tvary a elegancia

Vylepšená ŠKODA FABIA prichádza s vyzretejším dizajnom, ktorému dominuje prepracovaná predná časť. Na novo tvarovanú masku chladiča nadväzujú elegantné LED svetlomety, vďaka ktorým má vozidlo ŠKODA FABIA osobitý charakter.

Úrovne výbavy

LED denné svietenie
Prvky Simply Clever
Manuálna klimatizácia
Start Stop systém a rekuperácia brzdnej dráhy

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa