Karoq

Karoq

Auto, s ktorým život stojí za to

Nové a štýlové kompaktné SUV ŠKODA KAROQ sa už nevie dočkať, kedy vás bude sprevádzať za dobrodružstvom. Je vyzbrojené tými najmodernejšími systémami pre bezpečnosť a konektivitu, vďaka čomu sa aj všedná cesta za prácou zmení na štýlovú jazdu plnú zábavy. KAROQ je okrem toho aj najnovším stelesnením krištáľového dizajnového jazyka značky ŠKODA, a preto s charakteristickou ľahkosťou premení zhon pracovného týždňa na víkendovú pohodu.

Štýlový dizajn

Výrazná predná maska, svalnatý postoj a dynamické proporcie v kompaktnom balení – už na prvý pohľad môžete uvidieť, že ŠKODA KAROQ je pripravená byť neprehliadnuteľnou v meste a zároveň čeliť akémukoľvek dobrodružstvo spoločne s Vami.

Komfortné prvky pre náročných

S novým modelom KAROQ sa môže splniť takmer každé prianie. Obklopte sa prvkami, vďaka ktorým bude každá jazda plná zábavy a pohodlia, že sa vám nebude chcieť vystúpiť z vozidla.

Dostupné verzie modelu Karoq

KAROQ SPORTLINE

Spoznajte športovejšiu verziu modelu KAROQ z hľadiska konštrukcie a jazdnej dynamiky.

KAROQ JOY

Komfortný a štýlový model teraz v akčnej edícii JOY s cenovou výhodou.

Pripravený na všetko

Výborná variabilita s mnohými šikovnými detailmi a veľkorysým priestorom pre cestujúcich vpredu, na zadných sedadlách a dokonca aj v batožinovom priestore. Čo viac si môžete priať?

Bezpečnosť bez kompromisov

ŠKODA KAROQ ponúka širokú škálu bezpečnostných prvkov a asistentov, ktoré vám zaistia pocit bezpečia za každej situácie.

Úrovne výbavy

Oceľové disky kolies 6J x 16″ s krytmi BORNEO
Kolenný airbag vodiča
Radio SWING so 6,5″ dotykovým displejom
Výškovo nastaviteľné predné sedadlá

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa
  Menu