Superb

Superb

Sú veci, na ktorých skutočne záleží

Skutočný luxus nie sú nablýskané veci. Luxus je možnosť žiť po svojom. Luxus je vedieť rozpoznať, čo je v živote dôležité, a získať veci, na ktorých skutočne záleží. Nová ŠKODA SUPERB je navrhnutá do najmenších detailov, presne v duchu tejto filozofie. Prináša skutočný luxus, maximálny komfort, dômyselný dizajn a najmodernejšie technológie s dôrazom na absolútnu praktickosť. Model SUPERB dokáže uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky na vzhľad aj na vybavenie a umožňuje užívať si po svojom, pretože je k dispozícii v širokej škále jedinečných verzií, ako napríklad exkluzívny Laurin & Klement, štýlový SportLine a teraz aj dobrodružný Scout.

Dokonale padnúci dizajn

V rámci úprav zaznamenal dizajn vozidla SUPERB drobné zmeny, vďaka ktorým vozidlo vyzerá úplne dokonale. Konečným výsledkom je ikonický dizajn pýšiaci sa dynamickosťou a pôvabom.

Priestor pre všetko dôležité

Bohatý vnútorný priestor vozidla ŠKODA SUPERB je svetom sám pre seba. Okrem dokonalého pohodlia pre všetkých cestujúcich je tam aj obrovský priestor, ktorý zaisťuje maximálnu praktickosť.

Dostupné verzie modelu Superb

SUPERB L&K

Exkluzivita a luxus v každom ohľade, s vrcholnou výbavou a elegentnými prvkami.

SUPERB iV

Užite si bezstarostnú a šetrnú jazdu – nulové prevádzkové emisie, no zároveň slušný dojazd.

SUPERB SPORTLINE

Vlajková loď strednej triedy so športovým charakterom vďaka funkcii monitora výkonu.

Inšpiratívne bezpečná

Nová ŠKODA SUPERB ponúka bezpečnosť bez kompromisov. Mnoho inovácií upraveného modelu sa preto zameralo na jazdných asistentov, ktorí ponúkajú veľa moderných funkcií.

Výkon zameraný na istotu

Výkonné motory, bleskurýchla prevodovka DSG, pohon všetkých kolies a adaptívny podvozok DCC. Vozidlo SUPERB je vrcholným modelom značky ŠKODA, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete.

Úrovne výbavy

9 airbagov
CLIMATRONIC
Parkovacie senzory vzadu
Vyhrievané predné sedadlá

Aktuálny cenník vozidla

  Cenová ponuka na vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *
  Váš email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša správa