RENAULT CLIO TERAZ LPG za cenu BENZÍNOVEJ VERZIE

Renault

RENAULT CLIO TERAZ LPG za cenu BENZÍNOVEJ VERZIE

S akčnou ponukou LPG za cenu benzínu si môžete prefinancovať Váš nový Renault Clio  v LPG motorizácii za rovnakú splátku ako v prípade benzínovej verzie.

ČO JE LPG?

Technológia LPG je dvojpalivový systém, ktorý umožňuje jazdiť s vozidlom buď s využitím bežného paliva alebo LPG, čo predĺži jeho dojazd.

Spotreba LPG je približne o 25% vyššia, ako je tomu pri benzíne, avšak dve nádrže ponúkajú dojazd, ktorý omnoho prekračuje dojazd naftových vozidiel.

Okrem toho je LPG omnoho lacnejšie a jeho cena je v priemere o 50% nižšia ako cena benzínu a o 40% nižšia než cena nafty. Jeho vyššia spotreba je preto kompenzovaná nižšou cenou, čo šetrí vaše peniaze.

Vaše vozidlo jazdí na benzín rovnako ako na LPG a môže sa automaticky prepínať medzi jednotlivými palivami, keď dôjde k vyprázdneniu nádrže. Môžete sa rozhodnúť, či prepnete na bežné palivo alebo LPG jednoduchým prepnutím spínača.

Platí pre klientov, ktorí na financovanie svojho nového osobného vozidla využijú produkt Renault Easy a uzatvorenie poistenia finančnej straty GAP. Obchodná akcia platí pre uzavreté zmluvy o financovaní od 1.1. 2023 a predmet financovania odovzdaný do 30.6.2023.

Informujte sa už teraz u našich predajcov o možnostiach kúpy Renault Clio.

Jazdite v aute s plynulými kontúram, dynamickým profilom a tvarovanými bokmi. Jazdite v aute, ktoré má štýl.

Kontakt: p. Dominika Reptová, mobil: 0904 700 373, email: dreptova@euromotor.sk