AKČNÉ MODELY 30 EDITION

Škoda

Oslávte spolu s nami 30. výročie

Škoda auto Slovensko oslavuje 30. narodeniny, a preto sme do akčných modelov FABIA, SCALA, KAMIQ a KOROQ 30 edition dali všetko najlepšie.

Objednajte si modely s balíkom benefitov:

 • 5-ročná záruka a servis
 • štýlový interiér
 • bohatá základná výbava
 • výhodne financovanie

Akcia je časovo obmedzená a platí do vypredania zásob.

Škoda FABIA

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 500 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

K obľúbenej výbave Ambition sme vám pribalili zadné parkovacie senzory, predné hmlovky, lakťovú opierku vpredu, elektrické okná, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, atraktívne interiérové prvky a 16“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda SCALA

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 900 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

Scala 30 edition obsahuje okrem výbavy Ambition taktiež svetelný a dažďový senzor, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, rádio Bolero, bezkľúčové otváranie a štartovanie, zatmavenie skiel Sunset, biele ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda KAMIQ

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1100 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

Základ tvorí obľúbená výbava Ambition, ku ktorej sme navyše pridali dotykové rádio Bolero, alarm, zadnú parkovaciu kameru, elektrické okná aj vzadu, bezkľúčové otváranie a štartovanie, príjemné ambientné osvetlenie interiéru a 17“ disky z ľahkej zliatiny.

Škoda KAROQ

Akčný model 30 edition

Akčný model 30 edition prináša okamžitý finančný bonus 1200 €, bohatú výbavu navyše a predplatený servis Basic na 5 rokov alebo do 75 tisíc km.

Atraktívna výbava navyše

K praktickej výbave Ambition sme pridali rádio Bolero, alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie a bezdrôtový Smartlink. Parkovanie pre vás bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu. Cestovanie vám spríjemní ambientné osvetlenie a atraktívne dizajnové interiérové prvky.

  Mám záujem o vozidlo

  Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, naši predajcovia Vás budú kontaktovať

  Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa